هوشنا : اخبار
: اینجا هستید

چگونه خانه هوشمند خود را بسازید ؟

چگونه خانه هوشمند خود را بسازید ؟

چگونه خانه هوشمند خود را بسازید ؟!

گام اول :

شما به محصولات تاییدیه دار Z-Wave ( زی-ویو ) نیاز دارید. اولین گزینه برای انتخاب , یک هاب هوشمند Z-Wave ( کنترلر مرکزی زی-ویو ) خواهد بود. این کنترلر مرکزی هوشمند, مغز و فرمان دهنده سیستم اتوماسیون خانگی / خانه هوشمند می باشد که تمامی تجهیزات هوشمند را به صورت کاملا بی سیم با هم متصل نموده و از طریق یک اپلیکیشن ( APP ) در گوشی هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر قابل کنترل است.

اگر شما تا کنون هیچ کنترلر مرکزی را تهیه و استفاده نکرده اید، هوشمندسازان نو اندیش بهترین گزینه ها را برای شما در نظر گرفته است. اگر در انتخاب یک کنترلر مرکزی مناسب تردید دارید، تیم پشتیبانی ما برای کمک در اختیار شما خواهد بود.

گام دوم :

انتخاب قطعات و تجهیزات هوشمندی که در خانه خود نیاز دارید با فکر کردن در مورد جنبه هایی از خانه که قصد دارید از راه دور کنترل نمایید.

محصولات :

روشنایی هوشمند، کنترل درب گاراژ هوشمند، سنسورهای هوشمند، قفل هوشمند و غیره.
بخش محصولات خانه هوشمند در وبسایت ما می تواند به شما در انتخاب آنچه نیاز دارید کمک نماید.

 Room by Room :

به خاطر داشته باشید, شما می توانید فن آوری هوشمند را به طور کلی و یا اتاق به اتاق ( مرحله به مرحله ) گسترش دهید. نیاز خود را برای هر اتاق مشخص نمایید, با دستگاه هایی که برای شما مهم است شروع و آن را تا جایی که برای شما مناسب است, گسترش دهید.

لطفا در نظر داشته باشید امکاناتی نظیر " اجرا در چند مرحله " و یا " نصب بدون کوچکترین تغییر در محیط شما " از امکانات و مزایای پروتکل استاندارد و جهانی Z-Wave می باشد.

Solution :

به دنبالِ اجرای کدام موارد هستید؟ صرفه جویی در هزینه انرژی؟ افزایش امنیت؟ مدیریت هوشمند باغ یا ویلای خود؟ و  تعداد بسیاری از راهکارهای جذاب در انتظار شماست.

 

برای اطلاع از بهترین راهکارهای هوشمندسازی مناسب منزل شما, لطفا با ما در تماس باشید.

 

لینک محصولات هوشمند ZWave :


https://goo.gl/c8sxhq

لینک کانال تلگرام هوشمندسازان نو اندیش :


t.me/hooshnawireless